MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 14366599
nr 1436 6599
Bokhylla
1930-tal, björk. Bredd: 101 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 97 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:48:52
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)